تحلیل تکنیکال خپارس

تحلیل نماد وتجارت

تحلیلگر : همایون طاهری نیا

۷ خرداد ۹۹

سهم خپارس در تایم هفتگی ساختارش را از ابتدای سال ۷۸ بررسی کردیم که بعد از تشکیل یک فلت رانینگ ادامه ی صعود خودش را از سال ۹۱ در قالب یک پنج موجی فرضی شروع کرده در ادامه در تصویر امواج و نوع آنها نشان داده شده که طبق تحلیل نئوویو هم اکنون در حوالی ابتدای موج ۵ بزرگ خودش هست که اهداف بسیار مناسبی در پیش دارد برای اتمام موج ۵ که احتمالا بیشتر از یک تا دوسال طول میکشد اهداف بالای ۳۰۰۰ تومان دیده میشود اما برای دیدن روند حال حاضر سهم به تایم فریم روزانه میرویم.

در تایم فریم روزانه وقتی روی حرکات نهایی سهم نگاه میکنیم به ظاهر در حال تشکیل یک پنج موجی برای شروع موج پنج بزرگ میباشد که همین رفتار نشان دهنده ی ساختار فرکتالی امواج و تودرتو بودن آنهاست. در تصویر نقاط مهم حمایتی و مقاومتی نشان داده شده . وارد شدن به سهم در محدوده ۵۰۰-۶۲۰ تومان می تواند بسیار عالی باشد. در مورد اهداف هم سهم در کوتاه مدت می تواند قیمت حداقل ۱۰۰۰ تومان را ببیند و این هدف برای سهم به راحتی قابل دسترس است.

 

توجه :تحلیل های ارائه شده در دپارتمان مالی درفک صرفا آموزشی می باشد و برای عموم رایگان است. همراهان عزیز توجه نمایند که به هیچ عنوان این تحلیل ها به منزله خرید یا فروش نمی باشد و دپارتمان مالی درفک از این بابت مسئولیتی ندارد.

جهت مشاهده سایر تحلیل ها ، می توانید  کانال تلگرام آکادمی درفک در تلگرام را دنبال نمایید.

پاسخی را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *