حریم خصوصی

حریم خصوصی

احترام به حریم شخصی کاربران برای آکادمی بورس درفک بسیار حائز اهمیت است.

آکادمی بورس درفک اطلاعاتی را هنگام خرید و ثبت سفارش در سایت از کاربران طلب می‌کند بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس محل دریافت، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.
مشتریان گرامی می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و آکادمی بورس درفک فقط برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

آکادمی بورس درفک ممکن است برای ارتباط با مشتریان خود، از طریق پیامک یا ایمیل به آنها خدمات یا محصولات مخصوص مشتریان را معرفی کند که البته هرشخص می‌تواند به سادگی با کلیک روی لینک
unsubscribe یا لغو دریافت ایمیل در پایین ایمیل‌های ارسالی از دریافت آنها انصراف دهد.

انصراف از دریافت پیامک نیز با اطلاع دادن به پشتیبانی مقدور است.

آکادمی بورس درفک ممکن است نظرات ارسالی کاربران را برای رعایت قوانین یا بهبود گرامر ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آکادمی بورس درفک می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز حساب کاربری بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید آن را در اختیار شخص دیگری قرار دهند.

آکادمی بورس درفک هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

آکادمی بورس درفک همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند و اقدامات امنیتی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها از دسترسی غیرقانونی به اطلاعات کاربران جلوگیری می‌نماید.

آکادمی بورس درفک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه تلاش خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با ما تماس بگیرید.

 

پاسخی را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *