💎دوره جامع آموزش بازار بورس💎

🔷با ارائه مدرک بین المللی معتبر در پایان دوره🔷

🔶همه ما عموماً به دنبال آن هستیم تا پول خود را در جایی سرمایه‌گذاری کنیم که سود بیشتری را نصیبمان کند. در عین حال از قانونی بودن محلی که در آن سرمایه‌گذاری می‌کنیم مطمئن باشیم. از دیگر نکاتی که مورد نظر قرار می‌دهیم، شفافیت اطلاعات درخصوص سرمایه‌گذاری مورد نظر، سرعت و سهولت نقدشوندگی سرمایه است. بنابراین به طور خلاصه می‌توانیم بگوییم که در انتخاب روش سرمایه‌گذاری، موارد زیر برای ما مهم است:

  • کسب سود بیشتر نسبت به سایر روش‌های سرمایه‌گذاری
  • حصول اطمینان از قانونی بودن روش سرمایه‌گذاری
  • اطلاع از بازار مورد نظر در هر زمان (وجود شفافیت در بازار)
  • قابلیت نقدشوندگی سریع و راحت

🔷تصور عمومی جامعه از بازار بورس و به طور کلی بازار های مالی ریسک بالا و همچنین نیست شدن سرمایه می باشد . همچنین بسیاری از افراد تصور مینمایند که تنها افرادی میتوانند در این بازار موفق گردند که از رانت اطلاعاتی بالایی برخوردار باشند .

🔶برای پاسخگویی به این شبهات بهتر است به معرفی برخی موضوعات ناشناخته در این بازار بپردازیم :

✏در این بازار برای افراد مختلف با هر درجه آگاهی و ریسک پذیری ابزار مناسب آن قرار داده شده است . به طور مثال اگر فردی به شدت ریسک گریز هستید بازار اوراق اجاره و اوراق مشارکت مناسبتان می باشد . در این بازار شما به راحتی سودی بین ۲۰ تا ۳۰ درصد به صورت روزشمار دریافت مینمایید و جالب آنکه ضامن این اوراق یکی از بانک های معتبر کشور میباشد و شما در کمال اطمینان میتوانید سودی به مراتب بالاتر از سود بانکی را بدون کوچکترین ریسکی بدست آورید.

✏اگر جز دسته اول نیستید و حاضرید برای بدست آوردن سود بیشتر کمی ریسک سرمایه گذاری را نیز متحمل شوید صندوق های سرمایه گذاری مناسب شما میباشد . این صندوق ها توسط بانک ها و کارگزاری های معتبر اداره میشوند و هم اکنون با وجود مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور نیز از ۲۰ تا ۱۰۰ درصد در سال بازدهی برای سرمایه گذاران خود به ارمغان آورده اند.

✏مایلید ریسک بیشتری برای سرمایه گذاری بپذیرید ؟ بازار بورس مناسب شماست . بر اساس آمارهای رسمی بازدهی این بازار به طور کلی همواره در کوتاه مدت و بلند مدت  بالاتر از تمامی بازار ها ، اعم از مسکن ، ارز ، طلا و بانک ها میباشد . خاطر نشان میگردد این آمار ها کلیت بازار را نشان میدهد و به راحتی از طریق سایت سازمان بورس و مقایسه آماری شاخص در گذشته و حال میتوانید به این آمارها دسترسی داشته باشید . پیشنهاد میشود جهت بررسی بازدهی بازارهای مختلف در طی سال های گذشته فایل زیر را مشاهده نمایید .

✏بازار آتی سکه نیز وجود دارد که بسیار پر ریسک تر از بورس بوده ، که مناسب افراد حرفه ای میباشد و به طوری که شما تا ۱۰ برابر سرمایه تان میتوانید اعتبار جهت خرید سکه طلا دریافت کنید و اقدام به معامله نمایید . در نتیجه این امر سود و ضرر شما در این بازار نیز ۱۰ برابر بیشتر میباشد .

[aparat id="Lm8k6"]

💰ویژگی های منحصر به فرد بازار بورس💰

✏حداقل سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در این بازار ۱۰۰ هزار تومان می باشد!!! با این مبلغ در کدام یک از بازارها امکان فعالیت دارید ؟

✏گردش مالی و نقدشوندگی این بازار به هیچ عنوان قابل مقایسه با سایر بازار ها نمی باشد . به طور متوسط ارزش روزانه معاملات در بورس ایران بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد تومان می باشد و شما به راحتی می توانید در کسری از ثانیه و به صورت آنلاین میلیون ها تومان سهام را خریداری یا فروش انجام دهید . برای فروش یک واحد آپارتمانی و دریافت کامل پول آپارتمان چه میزان وقت نیاز است ؟؟؟

✏دامنه نوسان روزانه سهام شرکت های بورسی ۵درصد می باشد ، به عبارتی شرکت های بورسی نسبت به قیمت روز گذشته خود تنها مجاز هستند ۵ درصد بالاتر یا پایین تر معامله گردند . بنابراین تصور اینکه یک شبه می توان سود کلان در این بازار برد و یا یک شبه کل داراییتان را از بین ببرید به کل باطل می باشد . این دامنه نوسان ۱۰ درصدی در روز را با کل سود بانکی در یک سال مقایسه نمایید.

✏بازار های مالی و علی الخصوص بازار بورس به جرات شفاف ترین و مطمئن ترین بازار در بین انواع بازار ها اعم از مسکن ، خودرو ، طلا ، ارز و … میباشد . تمامی معاملات در این بازار مورد رصد سازمان بورس قرار میگیرد و در صورت کوچکترین شک در رابطه با دستکاری و یا عدم شفافیت اطلاعات سهام شرکت های متخلف بسته شده و مادامی که شفاف سازی اطلاعات صورت نگیرد اجازه معامله بر روی آن صورت نمیگیرد.

✏انتخاب و سرمایه گذاری بر روی سهام شرکت های بورسی ، کارتخصصی و علمی می باشد و با بررسی گزارشات مالی شرکت ها که توسط سازمان بورس در سایت کدال بارگذاری می گردد صورت می پذیرد و در این بین جای هیچ گونه شانس یا قماری وجود ندارد.

✏با توجه به اینکه ساعت کار بازار بورس در ایران از ساعت ۸/۵ تا ۱۲/۵ روزهای شنبه تا چهارشنبه می باشد و همچنین با توجه به اینکه با پیشرفت تکنولوژی می توان هم اکنون با هر وسیله ارتباطی اعم از لپ تاپ ، گوشی ، تبلت و … ، به صورت آنلاین اقدام به خرید و فروش سهام نمود . در بازار بورس می توان با صرف وقت کمتر ، درامد به مراتب بالاتری نسبت به شغل اول خود داشت ، بنابراین از بازار بورس به عنوان شغل دوم ، درامد اول نام برده می شود.

✏بازار سهام به دلیل ماهیت نوسانی‌اش و تأثیرپذیری از عوامل متعدد در مقایسه با سپرده‌گذاری در بانک دارای ریسک بالاتری است. از طرفی برخلاف سپرده‌های بانکی، میزان کسب سود در بورس محدودیتی ندارد. از این رو بازار بورس برای افرادی جذابیت بیشتری دارد که سطح ریسک پذیری آنان بالاتر است.

🔴پیشنهاد می کنیم جهت رفع تمام سوالات احتمالی خود درباره سرمایه گذاری در بازار بورس فیلم های جلسه اول دوره آموزشی بورس را به صورت کاملا رایگان از طریق لینک زیر دانلود نمایید :

💰اگر بدون آموزش‌های لازم در زمینه بازار بورس، اقدام به خرید و فروش سهام کنیم، چه اتفاق بدی ممکن است برایمان بیفتد؟💰

🔴کم نیستند افرادی که صرفاً به امید بخت و اقبال وارد بازار بورس می‌شوند و بدون اطلاع از وضعیت عملکردی یک شرکت، چشم‌انداز آتی صنایع، شناخت روانشناسی بازار، شرایط نقدشوندگی سهام، برنامه‌های افزایش سرمایه شرکت و … اقدام به خرید یک سهم می‌کنند. ورود چشم‌بسته به بازار، ریسک سرمایه‌گذاری را افزایش می‌دهد.

🔵فرض کنید فردی بدون آشنایی با مفهوم سطوح حمایت و مقاومتی و روش خرید و فروش پلکانی، با همه سرمایه‌اش اقدام به خرید سهمی در قیمتی نزدیک به سطح مقاومت می‌نماید. با رسیدن قیمت به سقف مقاومتی، بخش اعظمی از سهامداران اقدام به شناسایی سود و فروش سهم می‌کنند و قیمت سهام هر روز منفی می‌خورد. این فرد به امید بازگشت ‌قیمت سهم، منتظر می‌ماند تا این که ارزش سرمایه‌اش به نیمی از مقدار اولیه کاهش می‌یابد. بالاخره کاسه صبرش لبریز می‌شود و همه سهامش را برای فروش می‌گذارد، از قضا سهم در این مدت به کف حمایتی خود رسیده و مجدداً رشد قیمتی‌اش را شروع می‌کند. این سرمایه‌گذار با بهره‌گیری از یکسری آموز‌ش‌های مقدماتی بورسی می‌توانست جلوی از بین رفتن نیمی‌ از سرمایه‌اش در بازار بورس را بگیرد.

💰آیا همه افرادی که در زمینه بورس آموزش می‌بینند، همواره در بازار سود می‌کنند و هیچوقت دچار زیان نمی‌شوند؟💰

بدیهی است شناخت دقیق و کامل همه عواملی که بر تغییرات قیمت یک سهم موثر هستند، هیچگاه ممکن نیست و همواره دانش ما نواقصی خواهد داشت. بنابراین یادگیری مفاهیم و تکنیک‌های سرمایه‌گذاری در بورس به این معنا نیست که همواره در معاملات سود می‌کنیم و هیچگاه دچار زیان نمی‌شویم، بلکه ما با آموزش‌های بورسی، یاد می‌گیریم چگونه سود و زیان‌مان را مدیریت کنیم. وارن بافت غول دنیای سرمایه‌گذاری جمله‌ای معروف دارد با این مضمون: «یاد بگیرید چگونه اصل سرمایه‌تان را حفظ کنید، فرصت‌های سودآوری خودشان سراغ شما خواهند آمد». به طور معمول افرادی که در زمینه سرمایه‌گذاری در بورس به صورت اصولی آموزش دیده‌اند، در حفظ اصل سرمایه‌شان عملکرد بهتری دارند زیرا نقاط ورود و خروج مناسب را بهتر می‌شناسند.

💰نحوه آموزش💰

✏با توجه به تجربیات گذشته مدرس دوره ، شیوه نوینی جهت آموزش این دوره در نظر گرفته شده است که شامل مراحل زیر میباشد :

🔴گام اول : طبق برنامه زمان بندی که توسط مشاورین آموزشی ما در اختیار شما قرار میگیرد ، فیلم های آموزشی ضبط شده را طبق برنامه زمان بندی ارائه شده مشاهده می نمایید و سوالات و ابهامات خود را توسط مشاور خود برطرف می نمایید .

🔵گام دوم : پس از مشاهده فیلم آموزشی هر سرفصل ، فیلم های مربوط به تمرینات دانشجویان گذشته و اشتباهات متداول آن ها باید مشاهده گردد.

⚫گام سوم : هر ۲ هفته یکبار وبیناری  توسط مدرس دوره برای دانشجویان برگزار می گردد ، تا دانشجویان بتوانند سوالات و ابهامات خود را مستقیم توسط مدرس برطرف نمایند و همچنین نکات کاربردی مکمل دوره نیز توسط مدرس به دانشجویان آموزش داده خواهد شد.

✏توجه : وبینارها ، کلاس های آموزشی آنلاینی می باشند که امکاناتی از قبیل مشاهده تصویر و صدا مدرس و صفحه نمایش آن و همچنین امکان پرسش و پاسخ به صورت متنی ، تصویری یا صوتی توسط شما هم زمان با ارائه مطالب توسط مدرس ، را فراهم می آورند.

🔴گام چهارم : توسط مشاور آموزشی ، جداول معاملاتی در اختیار دانشجویان قرار میگیرد که دانشجویان موظفند در طول ۱ سال آینده به طور منظم ، ماهیانه این جداول را پر نموده و در اختیار مشاور خود قرار دهند تا ایرادات و اشتباهات معاملاتی شان توسط مشاور مربوطه برطرف شود.

[aparat id="xXPOr"]

 🎯دلایل برتری این دوره آموزشی نسبت به دوره های مشابه🎯

✅برگزاری دوره به صورت ترکیبی شامل فیلم آموزشی و وبینار می باشد  و از لحاظ زمانی مناسب برای تمامی علاقه مندان است .

✅جهت آموزش مطالب ، فیلم های آموزشی جامعی در اختیارتان قرار می گیرد که به منظور اثر بخشی بیشتر مطالب آموزش داده شده در فیلم ها ، جلسات پرسش و پاسخی از طریق وبینار نیز برای شرکت کنندگان در دوره هم زمان برگزار می شود.

✅شما به راحتی می توانید در هر جایی که هستید ، از طریق گوشی ، تبلت و یا سیستم خود ، حتی با حداقل سرعت اینترنت نیز در دوره و وبینار شرکت نمائید.

✅همانند دوره های حضوری دانشجو راس ساعت کلاس از طریق اینترنت و سیستم ارتباطی خود در دوره شرکت می کند.

✅تصویر استاد و تصویر مباحث درسی به صورت آنلاین برای دانشجو پخش میگردد

✅دانشجویان در حین برگزاری کلاس می توانند با یکدیگر و استاد خود تعاملات داشته و سوالات ایجاد شده را در حین کلاس از استاد خود بپرسند

✅بعد از اتمام هر جلسه سوالاتی جهت اثربخشی بیشتر مطالب تدریس شده ، توسط استاد مطرح میگردد که دانشجویان باید به سوالات مطرح شده از طریق گروه VIP هر دوره تا قبل از شروع جلسه بعدی پاسخ دهند

✅عضویت همیشگی در گروه VIP درفک و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان حتی پس از پایان دوره از دیگر نکات تمایز این دوره میباشد.

✅همچنین تمامی مراحل آموزشتان توسط پشتیبان آموزشی اختصاصی شما رصد و ایرادات تحلیلی شما برطرف خواهد شد .

 

🎯شرکت در دوره جامع آموزش بورس🎯

📌فیلم ضبط شده + وبینار آموزشی📌

 

🔷دانشجویانی که کل مراحل آموزشی را طی نماییند ، میتوانند پس از انجام آزمون مربوطه در پایان دوره ، مدرک بین المللی معتبر از آکادمی GRS انگلستان را نیز دریافت نمایند

📌آیدی تلگرام جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر

https://telegram.me/dorfacksupport

☎شماره تماس ۰۹۹۰۰۳۰۹۲۳۷

 

♨کانال تحلیلی درفک : تحلیل های هفتگی بازار بورس به صورت مولتی مدیا

💥لینک عضویت در کانال تلگرامی درفک💥

]]>