سهام خاص . ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۹

.

⚜️در معاملات امروز بورس، معاملات سهام زیر خاص و مشکوک بوده است. پیشنهاد می شود بررسی عمیقتری روی معاملات سهام برتر اعلام شده صورت پذیرد.

⚠️توجه : سهام معرفی شده، خروجی فیلترهای اختصاصی دپارتمان مالی درفک می باشد. توجه داشته باشید که این نماد ها، سیگنال خرید یا فروش نیستند و پیشنهاد می شود با توجه به معاملات مشکوک آنها، آنالیز دقیق تری توسط سایر روش های تحلیلی روی این نمادها داشته باشید.

 

♨️توجه : فیلترهای اختصاصی رصد بازار دپارتمان مالی درفک، تنها شرکت هایی را مورد بررسی قرار می دهند که از نقدشوندگی بالایی برخوردار باشند. بنابراین شرکت هایی که رتبه نقدشوندگی آن ها بیش از ۴۰۰ باشد در این لیست قرار نمی گیرند.

🔰در معاملات امروز بازار، شرکت های زیر حجم معاملات مشکوکی داشتند و توانستند چند برابر میانگین حجم معاملات سه ماه گذشته خود معامله شوند.

📊#حجم_مشکوک : گدنا ، وهنر ، شتوکا

 

🔰در معاملات امروز، شرکت های زیر بیشترین ورود پول حقیقی را تجربه کردند. این احتمال وجود دارد که با تزریق پول توسط حقیقی های آگاه در این شرکت ها، روند مثبت ادامه داری را طی روزهای آینده درآن ها مشاهده کنیم.

💰#ورود_پول_حقیقی :  قشهد ، فولاد ، کاما 

 

 

🔰حقیقی های در شرکت های زیر نیز توانستند بیشترین سرانه خرید توسط هر حقیقی را به خود اختصاص دهند و تزریق پول بالایی را در این شرکت ها ایجاد کنند.

💎#سرانه_خرید_حقیقی : فولاد ، فملی ، ارفع

 

 

🔰حقوقی شرکت های زیر در نقش خریدار قوی ظاهر شدند و این احتمال وجود دارد که در صورت حمایت حقوقی ها طی معاملات روزهای آینده، این شرکت ها روند معاملات مثبتی را تجربه کنند.

📈#ورود_پول_حقوقی : وپاسار ، فایرا ، وملل

 

 

🔰حقوقی ها در شرکت های زیر نیز تحرک بالایی داشتند و برایند درصد خرید و فروش آن ها، کفه ترازو را به سمت خرید کشاند و بیشترین درصد خریدار حقوقی در نمادهای زیر رخ داد.

💯#بیشترین_درصد_خریدار_حقوقی : بپاس ، سصفها ، ثنور

 

 

تحلیل و آموزش های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پاسخی را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *