بورس ، واژه ایست که ذهن ما با شنیدن آن نا خوداگاه به سمت بازاری می رود که سرمایه گذاری در آن پیچیده می باشد و تنها افراد خاص با رانت بالا می توانند در آن موفق باشند ، اما واقعیت ماجرا چیز دیگریست، هر فرد علاقه مند به سرمایه گذاری در بورس می تواند حتی با کمترین میزان سرمایه نیز ، در این بازار شروع به فعالیت کند . اما موفقیت در این بازار نیازمند کسب دانش و مهارت کافیست.

در این دوره آموزشی سعی شده  تا تمامی نیازهای یک معامله گر بازار سرمایه برطرف گردد. در ابتدا مقایسه جامعی از بازارهای مختلف طی ۳۰ سال گذشته صورت میگیرد. سپس با بازار سرمایه ایران و اصطلاحات آن آشنا می گردید و در انتها خرید و فروش سهام به صورت آنلاین به صورت کامل آموزش داده خواهد شد.

در گام بعدی می آموزید که چگونه با علم تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی سهام مستعد را شناسایی نمایید و سپس با بکارگیری فیلترهای کاربردی و منحصر به فرد بهترین آن ها را برگزینید و در انتها نکات کلیدی و فنون خاص معامله گری برای موفقیت در بازار سرمایه را آموزش می دهیم.

 

بعد از این دوره قادر خواهیم بود:

 • ♦سهام مستعد رشد را با استفاده از تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی شناسایی نماییم.
 • ♦با بکارگیری فیلترهای منحصر به فرد بهترین سهم را برای خرید انتخاب نماییم.
 • ♦با استفاده از تکنیک های خاص بهترین زمان جهت ورود و خروج از سهم را ارزیابی نماییم.
 
نحوه شرکت در دوره
 
 • ♦این دوره به صورت آنلاین در ۱۲جلسه، روز جمعه برگزار می گردد. شما میتوانید از طریق کامپیوتر خانگی، لبتاپ، موبایل و تبلت درکلاس حضور داشته باشید.

    ۱۳:۰۰ – ۱۶:۰۰         ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ – ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
   

  ♦امکان پرسش و پاسخ از استاد دوره وجود داشته و همچنین با حداقل سرعت اینترنت خانگی در کلاس حضور می‌یابید.

  ♦شایان ذکر است اگر به هر دلیلی امکان حضور در زمان مشخص شده در کلاس را نداشتید؛ کلاس به طور کامل ضبط شده و در سایت قرار میگیرد و میتوانید هر زمانی که توانستید جلسه ضبط شده را مشاهده نمایید.

ویژگی های منحصر به فرد دوره هزار توی بورس

۳ ماه دوره آموزشی کابردی معامله گری در بورس

☺ تشکیل تیم های تحلیلی و ثبت سیگنال در سایت ۱۰۰ تحلیل

☺ ۳ ماه اشتراک رایگان اتاق سرمایه

☺ ۳ ماه اشتراک رایگان تحلیل ویدیویی سبد سهام

♥ ارائه خدمات ویژه به تیم های برتر: 

تیم اول : ۳۰ درصد تخفیف دوره های آموزشی تخصصی ، ۳ ماه اشتراک رایگان اتاق سرمایه بعد از دوره ، ۳ ماه اشتراک رایگان تحلیل اختصاصی سبد سهام

تیم اول : ۲۰ درصد تخفیف دوره های آموزشی تخصصی ، ۲ ماه اشتراک رایگان اتاق سرمایه بعد از دوره ، ۲ ماه اشتراک رایگان تحلیل اختصاصی سبد سهام

تیم اول : ۱۰ درصد تخفیف دوره های آموزشی تخصصی ، ۱ ماه اشتراک رایگان اتاق سرمایه بعد از دوره ، ۱ ماه اشتراک رایگان تحلیل اختصاصی سبد سهام

جهت رزرو رایگان جلسه اول دوره هزارتوی بورس لطفا فرم زیر را تکمیل کنید :