تحلیل تکنیکال خفولا

 

تحلیل نماد خفولا

تحلیلگر : هادی شرفی

۲۴ تیر ۹۹

نماد خفولا مربوط به خدمات فنی فولاد یزد، از گروه خدمات فنی و مهندسی جزو بازار پایه زرد فرابورس و با دامنه نوسان سه درصد روزانه بوده که در چند روز اخیر با حجمی بیشتر از حجم میانگین ماهانه معامله شده که بیشتر از حجم مبنا است. در حال حاضر سهم از نظر موج شماری الیوت مطابق نمودار پس از موج (A) وارد فاز اصلاحی بعدی بصورت ABC شده که در انتهای آن میباشد که در اینجا دو سناریو محتمل در نظر گرفته می شود. حالت اول که موج c در قیمت ۲۱۰۵۶ ریال به اتمام رسیده و وارد فاز صعودی بعدی خود شده ولی حالت دوم اینکه موج C بصورت مثلث در حال شکل گیری بوده که در حال تکمیل d میباشد.

با توجه به رسم خطوط روند بلند مدت سهم در حال حاظر در کف کانال قرار گرفته و با رسم خطی از سقف قیمتی حدود ۲۱۰۰۰ ریال در صورتی که حالت اول موج C توضیح داده شده را در نظر بگیریم یک پولبک به این سقف قیمتی نیز میباشد بنابراین حالت اول موج شماری محتملتر به نظر میرسد. لذا هدف قیمتی کوتاه مدت قیمت ۲۹۷۰۰ ریال، هدف میان مدتی سطح ۱۰۰ درصد فیبو سه نقطه ای و قیمت ۴۳۶۰۰ ریال و در صورت عبور و تثبیت میتوان به اهداف بلند مدت و رسیدن به سقف کانال مربوطه در قیمت ۱۲۰۰۰۰ ریال میتواند قابل دستیابی باشد.
از لحاظ بررسی اندیکاتورها نیز استوکاستیک در محدوده اشباع فروش بوده، مکدی نیز خط سیگنال در حال ورود به محدوده مکدی میباشد.

 

🔰محدوده قیمت فعلی : ۲۵۹۳۳ ریال

🔰هدف اول : ۲۹۷۰۰ ریال

🔰هدف دوم : ۴۳۶۰۰ ریال

🔰هدف بلندمدت : ۱۲۰۰۰۰ ریال

⛔️حدضرر : ۲۰۰۰۰ ریال

⁉️ سوالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را در زیر این پست با ما به اشتراک بگذارید.

‼️تحلیل های ارائه شده در دپارتمان مالی درفک صرفا آموزشی بوده و به منزله خرید و فروش نمی باشد و دپارتمان مالی درفک از این بابت مسئولیتی ندارد.

تحلیل و آموزش های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پاسخی را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *